ZH Pardubice vs. HC Jiskra Skuteč

15.02.2020 19:00

ZH Pardubice – HC Jiskra Skuteč 7:5 (0:2, 1:2, 6:1). Branky: Berger 2, Mlateček 2, Knotek 2, Papadopulos – Urban, Nevečeřel, Talácko, Verner, Kusý. Rozhodčí: Pošvář – Schaffer. Vyloučení: 7:4, navíc Talácko (SK) 10 OT. Využití: 0:2. Oslabení: 1:0. První třetina plná nepřesností, kdy Jiskra dobře eliminovala nedůrazné útoky soupeře a navíc dokázala dvakrát skórovat. Skutečští bojovníci přidali dokonce další dva góly a z hrozivého stavu 0:4 vykřesala „Závodka“ jiskřičku naděje při vlastním oslabení! V závěrečném dějství to byla „smršť“ v podání pardubických hokejistů, kteří povolili soupeře vstřelit ještě jeden gól až za stavu 7:4. „Před poslední třetinou byla v naší kabině bouřka, která měla svoje opodstatnění,“ řekl při podpisu zápisu hrající šéf „Závodky“ Petr Kubálek.